Головна - Новини

Маріупольські поліцейські охорони отримали подяку за допомогу дитині, яка загубилася

Рубрика: Новини
Опубліковано: 16 травня

Днями працівники наряду реагування отримали повідомлення від чергової частини Маріупольського відділу поліції охорони. Допомоги правоохоронців потребувала неповнолітня дівчинка.

Виявилося, що цього ж дня працівник поліції охорони, який перебував на службі на контрольно-пропускному пункті охоронюваного об’єкту, звернув увагу на дівчинку, яка знаходилася на вулиці без нагляду дорослих. Правоохоронець поспілкувався з дитиною і з'ясував, що вона загубилася. Інформацію про знайдену дівчинку поліцейський передав до чергової частини Маріупольського відділу поліції охорони.

На допомогу маленькій дівчинці прибули поліцейські наряду реагування. На жаль, дитина не змогла надати інформацію про себе або місце свого проживання. Тому поліцейські охорони відвезли її на службовому автомобілі у районне відділення поліції.

Але пошуки рідних дитини не припинили. Маючи фотографію знайденої дівчинки, поліцейські вирушили опитувати місцевих громадян - працівників торгівлі, перехожих. Одним з них був літній чоловік, який виявився дідусем знайденої дівчинки.

Стривожений чоловік розповів, що його 7-річна онучка гралася у дворі біля будинку, а потім без дозволу пішла зустріти з роботи свою маму. Усі члени родини переживали та розшукували дитину, тому, коли дізналися, що її знайшли поліцейські, дуже зраділи.

А невдовзі поліцейські охорони отримали гарну звістку по лінії "102" - мама дівчинки передала для них слова вдячності за віднайдення її доньки.

Тетяна Федіна,
Маріупольський МВ
УПО в Донецькій області