Головна - Новини

Квартирного злодія «виявила» охоронна сигналізація, а затримали поліцейські охорони (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 16 квітня

Подія сталася у Житомирі близько 22 години. Поліцейські охорони прибули на спрацювання сигнального сповіщення про проникнення у охоронювану квартиру через 2 хвилини. «Гарячим слідом» було затримано зловмисника, який намагався втекти через вікно. Він виявився вихідцем з кавказького регіону.

14 квітня ввечері наряд реагування отримав від чергової пульту централізованого спостереження тривожний сигнал - спрацювала сигналізація в охоронюваній квартирі, яка знаходиться в центрі Житомира.

Вже через 2 хвилини поліцейські охорони прибули на місце події. При обстеженні приміщення вони виявили пошкоджене вікно, а ще за мить з нього вистрибнув невідомий та кинувся втікати. Поліцейські охорони негайно затримали втікача.

На місце події також прибула слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції, працівники якої задокументували усі обставини події та з’ясували, що затриманий – 52-річний громадянин іншої держави, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 15 (Замах на злочин), ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмисник затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі поліцейські перевіряють можливість його причетності до інших подібних правопорушень.

Управління поліції охорони
в Житомирській області