Головна - Новини

Команда Управління поліції охорони в Київській області виборола «срібло» Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 травня

На ХХІ Чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців, який проходив 9-11 травня у Вінниці, команда Управління поліції охорони в Київській області здобула друге місце. «Золото» та «бронзу» вибороли бодігарди Управління державної охорони України: перше місце здобула команда, яка представляла службу безпеки Президента України, а третє - підрозділ особистих охорон.

 

На шляху до фіналу учасники три дні демонстрували свою професійність. Багатоборства тілоохоронців складалися з шести видів дисциплін: надання невідкладної медичної допомоги VIP-особі та її евакуація, техніка і тактика захисту VIP-особи під час пішого супроводу, рукопашний бій, стрілецька майстерність, контраварійне керування автомобілем та пошук вибухових пристроїв в автомобілі.

У змаганнях брали участь 26 команд військовослужбовців та представників майже всіх правоохоронних структур України - працівники Національної поліції, Управління державної охорони України, Державної кримінально-виконавчої служби, Національного агентства безпеки, служби безпеки Президента, Федерації охоронців та інші. До складу іноземних команд увійшли представники Федерації тілоохоронців Румунії, Болгарської бодігард федерації, Служби спеціальної державної охорони Азербайджанської Республіки, Служби державної охорони (Молдова), Академії тілоохоронців (Румунія) та Китайської федерації тілоохоронців.

Національну поліцію України представили п'ять чоловічих команд поліції охорони: Управління поліції охорони з фізичної безпеки у місті Києві, а також Управлінь поліції охорони в Київській, Чернівецькій, Львівській та Вінницькій областях. Вінниця, до слова, брала участь у змаганнях тілоохоронців уперше.

- «Витримка - зворотній бік прагнення до перемоги», - каже підполковник поліції Єгор Хрипко, начальник Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві, команда якого посіла 7 місце на Чемпіонаті. - Можливо, ми бажали кращого результату, тож даний девіз для нас буде як натхнення у виборюванні кращих результатів. А досягнути перемоги в подальших змаганнях допоможе надбаний цього разу безцінний досвід. Тому тренування тільки починаються і розвиток ні в якому разі не зупиняється.

 

До речі, Єгор Хрипко, а також начальник поліції охорони Буковини Сергій Чеботар, начальник вінницьких поліцейських охорони Сергій Голодюк та очільник Вінницького вищого професійного училища ДПО Олександр Залізняк підтримували команди поліції охорони впродовж усіх днів Чемпіонату.

ФОТО - Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони, Управління поліції охорони з фізичної безпеки у місті Києві та Управління державної охорони України

Прес-служба Департаменту поліції охорони,
Аліна Хомишена, Управління поліції охорони
з фізичної безпеки в м. Києві