Головна - Новини

Колектив поліції охорони Херсонщини побував на екскурсії в історичних угіддях рідного краю (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 13 червня

Нещодавно працівники Управління і підрозділів поліції охорони Херсонської області побували на екскурсії у виноробному господарстві Князя П.М.Трубецького.

Екскурсії до господарства почали проводитися давно, однак тільки недавно вони отримали масове поширення і популярність. Виноробня Трубецького знаходиться в селі Веселе, а через дорогу - в селі Козацьке - зберігся замок князя Трубецького - на жаль, лише руїни маєтку.

Щорічно на екскурсії в виноробне господарство князя Трубецького приїжджають тисячі туристів з Києва, Одеси, Миколаєва, Дніпра, Харкова, Львова та багатьох інших міст України та зарубіжжя.

Старовинна архітектура виноробні, хитромудрі підвали, зал та вид, який відкривається на Дніпро, нікого не залишили байдужим. Руїни замку оповиті безліччю легенд, про які розповідала екскурсовод. Поділилася вона і цікавими розповідями про кумедні випадки під час інших екскурсій, а також роз'яснила правила і етикет вживання вина.

Відвідали учасники екскурсії і сам процес дегустації - програма була дуже цікавою і насиченою новими враженнями для співробітників поліції охорони.

Додамо також. що керівництво «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького», мріючи відновити старовинний замок до його первісного вигляду, турбується і про його безпеку. Так, незважаючи на віддаленість від обласного центру і основних місць дислокації нарядів реагування поліції охорони, було вирішено питання про встановлення на території угіддя кнопки «Термінового виклику поліції». Тож відтепер історична перлина Херсонщини забезпечуватиметься реагуванням надійної правоохоронної служби.

Управління поліції охорони
в Херсонській області