Головна - Новини

Керівник Нацполіції вручив працівникам Вінницького училища Департаменту поліції охорони державні нагороди та передав закладу транспорт та техніку

Рубрика: Новини
Опубліковано: 26 жовтня 2017р.

Нагородження відбулося сьогодні, 26 жовтня, в рамках зустрічі Голови Національної поліції України Сергія Князєва з курсантами закладу, який не тільки випускає фахівців поліції охорони, а й служить базою, де проходять первинну підготовку патрульні поліцейські.

Сьогодні тут навчається 250 курсантів, 300 студентів громадських посад (охоронці, фахівці з майнової безпеки, тілоохоронці тощо), також проходять чотиримісячну первинну підготовку 57 патрульних поліцейських. Варто відзначити, що таких навчальних закладів в Україні всього два, другий знаходиться Рівному.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Департаменту поліції охорони Олександр Гаврилюк, за дев’ять місяців поточного року в навчальному закладі на курсах первинної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшли навчання більше 1800 осіб атестованого та вільнонайманого складу поліції охорони, а також 48 працівників підрозділів патрульної поліції. 

 

Голова Нацполіції привітав заклад, який наступного року відзначатиме 45-річний ювілей, та відзначив, що його історія завжди була гідною.

- Бажаю вам чесно і гідно надавати правоохоронні послуги нашим громадянам і запам’ятати на все життя, де ви проходили першу початкові підготовку. При цьому не забувайте, що вдома на вас чекають сім’ї, ваші близькі, - звернувся Сергій Князєв до працівників та курсантів училища.

Керівник Нацполіції вручив відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції», заохочувальну відзнаку – вогнепальну зброю, нагрудні знаки та подяки Міністерства внутрішніх справ працівникам навчального закладу.

Окрім того, Голова передав училищу службовий автомобіль, наголосивши, що це для того, аби відпрацьовували свої навички, вміли ефективно та якісно керувати сучасною технікою. Також він вручив 20 комп’ютерів, які стануть основою комп’ютерного класу, та планшети, за допомогою яких буде підвищена якість надання послуг під час виїзду на місце пригоди. Загалом училище, як і слухачі, які нині там навчаються, отримали зброю та набої для навчання, 20 комп’ютерів, п’ять планшетів та один електроавтомобіль Mitsubishi Outlander.

- Вперше за історію нашого навчального закладу ми отримали автомобіль, – каже начальник Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони полковник поліції, Олександр Залізняк, якому сьогодні також вручили подарунок – пістолет «Форт-17». – Радість розпирає за те, що на нас звернули увагу і за таку підтримку. І від сьогодні ми маємо трудитися-навчатися ще, думаю, на десять балів краще.

- До речі, випускник нашого училища – Сергій Миколайович Князєв, який закінчив його у 1992 році. Розпочинав службу з Державної служби охорони, так що не виключено, що в цьому строю – є також майбутні генерали, – звернувся до присутніх пан Залізняк.

Після хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих у результаті вибуху автомобіля у Солом'янському районі.

Далі гості відвідали навчальний полігон, де курсанти продемонстрували алгоритм дій працівників поліції охорони із затриманням умовних зловмисників. Також побували на практичному занятті з вогневої підготовки у стрілецькому тирі та на занятті з тактики самозахисту у спортивному залі.

За інформацією Департаменту комунікації
Національної поліції України та
Вінницького вищого професійного училища
Департаменту поліції охорони