Головна - Новини

«Як вберегтись від квартирних крадіжок» (ФОТО)

Опубліковано: 13 вересня 2017р.

Начальник Ірпіньського міського відділу поліції охорони Василь Козачок дав поради мешканцям Київщини, як вберегти своє житло від квартирних крадіжок.

Як не стати жертвою квартирних злодіїв - з’ясовували журналісти телеканалу «Погляд». На запитання журналістів відповідав начальник Ірпіньського міського відділу Управління поліції охорони в Київській області Василь Козачок.

Сьогодні злодії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими, тому від несанкціонованого проникнення в оселю на 100% не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи ґрати на вікнах. Натомість, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитися від скоєння злочину.

- Якщо людина хоче поставити на сигналізацію свою квартиру, достатньо лише звернутися в найближче відділення поліції і подати заявку, - зазначив Василь Козачок. - Якщо квартира заявника знаходиться на першому або останньому поверхах, обов’язково потрібно встановити датчики руху на вікна та сигналізацію на вхідні двері. І в разі проникнення, незалежно від того, яким способом зловмисник проникне до помешкання, на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійде сигнал про несанкціоноване проникнення. Група затримання у складі підготовлених озброєних правоохоронців прибуває на місце спрацювання у термін від до 5 хвилин, а шлях до віддалених районів займе до 15 хвилин.

Довідково: охорону об’єктів та квартир на території області здійснюють 33 наряди групп реагування поліції охорони. Загалом за допомогою двох пультів централізованого спостереження (ПЦС) на території Київської області охороняється близько 18 тисяч об’єктів усіх форм власності, з який 12,816 тисяч квартир, приватних будинків та інших приміщень. Що стосується саме Ірпінського регіону Київської області, то охоронну щоденно забезпечують чотири автомобілі групи затримань. Кожна група затримання складається із трьох озброєних добре підготовлених працівники поліції.

За дорученням Національної поліції України, а також з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, у період із 15 по 30 вересня 2017 року, підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

За умовами акції громадянам пропонується сплатити вартість охоронного обладнання, а монтажні та пусконалагоджувальні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконають за половину їх вартості. Крім того, поліція охорони працює в напрямку забезпечення соціального захисту учасників антитерористичної операції на Сході України – для них та членів родин загиблих учасників АТО поліція охорони пропонує встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 75-відсотковою знижкою на монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Отримати консультації та замовити послуги поліції охорони можна за номером прямої телефонної лінії 0 800 502-220 (безкоштовно), також за номерами: 097 050 22 20, 073 050 22 20, 099 050 22 20 (за тарифами мобільних операторів).

Управління поліції охорони
в Київській області