Головна - Новини

Як вберегти своє житло від злочинних посягань (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 13 вересня 2017р.

12 вересня в Головному Управлінні Національної поліції в Запорізькій області відбулась прес-конференція начальника Управління поліції охорони в Запорізькій області полковника поліції Сергія Рубанова, який розповів про соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону-2017» та заходи, які допоможуть вберегти своє житло від злочинних посягань.

- Квартирні крадіжки - тема, яка особливо хвилює громадян. Адже цей вид злочину один з найпоширеніших, - розповів очільник запорізької поліції охорони.- Квартирні крадії, як правило, вибирають для скоєння злочину такий час, коли більшість громадян перебувають на роботі чи за межами міста. Злодії знаходять спосіб проникнути в житло шляхом злому серцевини замка вхідних дверей, віджиму металопластикових вікон, підбору ключа. Іноді навіть заґратовані вікна та броньовані двері не зупиняють непроханих гостей. Оскільки зловмисники, йдучи на злочин, використовують весь арсенал технічних засобів, ми рекомендуємо створювати їм якомога більшу кількість перешкод. Злочинець, якому не вдалося проникнути в будинок швидко, нервує, робить помилки. Та й зайвий шум може привернути увагу сусідів. Нерідко, приїжджаючи на спрацьовування охоронної сигналізації, ми виявляємо саме таких, «спантеличених» складністю проникнення в квартиру, зловмисників.

Грати на вікнах, хороші замки - це перший рівень забезпечення безпеки приміщення.  Але, найдієвішим способом все-таки залишається охоронна сигналізація.

Щоб дозволити громадянам зекономити на встановленні у своїй оселі охоронної сигналізації з 14 по 30 вересня поліція охорони, спільно з територіальними органами Національної поліції України, проводить соціальну акцію «Квартира під охорону-2017».

У цей період підрозділи поліції зможуть обладнати квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг, а точніше – громадяни сплачують вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконують за 50% від їхньої вартості.

Крім того, учасникам антитерористичної операції на Сході України поліція охорони пропонує встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 75-ти відсотковою знижкою на монтажні роботи.

Сергій Рубанов зазначив, що охорону об’єктів та квартир на території Запорізької області здійснює 22 групи реагування поліції охорони. За допомогою пунктів централізованого спостереження вже охороняється  більше 14 500 приватних будинків та інших приміщень з майном фізичних осіб, з яких 11 530 – це квартири.

Всього за 8 місяців поточного року  під охорону було залучено майже 1 400 помешкань громадян. Вартість охорони особистого майна коштує від 200 гривень на місяць. 

Для прийому, обробки та контролю відпрацювання звернень працює Контактно-інформаційний центр Центру систем безпеки поліції охорони. Усі звернення фіксуються та обробляються за допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі. Це дає змогу в будь-який момент контролювати стан виконання заявки.

Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону, власність громадян гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, сигнал «Тривога» надійде до пункту централізованого спостереження Управління поліції охорони, де оператор миттєво передає сигнал про спрацювання технічних засобів найближчій за місцем дислокації групі реагування. Мобільна група, прибуде за лічені хвилини на місце події, і підготовлені та належно озброєні поліцейські не дадуть зловмисникам заволодіти Вашим майном.

За словами Сергія Рубанова, всього за 8 місяців 2017 року співробітники поліції охорони попередили - 4 801 злочин, з них безпосередньо – 252 злочини.

Для отримання детальної інформації та замовлення послуг поліції охорони можна звертатись за адресою: м. Запоріжжя, вул. Водограйна, 3, або за телефоном: 213-11-32. Також, можна звертатися за номерами контактно-інформаційного центру: 080 050 22 20, 097 050 22 20, 073 050 22 20, 099 050 22 20.

Докладніше дивіться у відео сюжеті відділу комунікації ГУНП в Запорізькій області:

Управління поліції охорони
 в Запорізькій області