Головна - Новини

Федерація футболу України нагородила поліцію охорони за роботу під час захисту фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА

Рубрика: Новини
Опубліковано: 7 червня

Керівництво Федерації Футболу України нагородило керівників Департаменту поліції охорони та Управління поліції охорони в Київській області за професійне виконання обов’язків та забезпечення публічної безпеки під час проведення фінального матчу Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року.

Під час офіційної зустрічі було виголошено подяки за плідну співпрацю та позитивні результати роботи.

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко подякував працівникам поліції охорони за професіоналізм та злагоджену роботу.

- Все ж таки ми не помилилися при виборі тих, хто відповідав за безпеку та порядок. Дуже вдячні вам за співпрацю, – звернувся до присутніх Вадим Костюченко.

В свою чергу, начальник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк подякував представникам ФФУ за можливість участі у даному заході, за довіру та плідну співпрацю.

- Будемо сподіватися, що це не останній наш спільний матч та в подальшому нас чекає дружня співпраця, – додав полковник поліції.

Керівники Федерації футболу України нагородили представників Департаменту поліції охорони та Управління поліції охорони в Київській області почесними відзнаками ФФУ та медалями «За заслуги». Зокрема, медалі отримали начальник Департаменту поліції охорони Олександр Гаврилюк, начальник відділу фізичної охорони Департаменту Вадим Фещук, т.в.о. начальника Управління поліції охорони в Київській області Віталій Кривобочек, начальник відділу ДПО Віталій Усенко та головний інспектор відділу ДПО Максим Грабілін.

Поліцейські охорони, в свою чергу, також нагородили представників Федерації футболу України пам’ятними знаками Департаменту поліції охорони «За відзнаку» та подякували за високу організацію рівня публічної безпеки та плідну співпрацю з підрозділами Національної поліції України.

Управління поліції охорони
в Київській області