Головна - Новини

Довіряйте своє майно поліції охорони

Рубрика: Новини
Опубліковано: 6 грудня 2017р.

Поліція охорони – єдина державна охоронна структура, працівники якої мають право носити вогнепальну зброю. Те, що приватні охоронники, в яких на озброєнні лише пристрої для відстрілу гумовими набоями, безсилі перед озброєними нападниками, засвідчив трагічний випадок у місті Біла Церква Київської області.

Розбійний напад було вчинено на ювелірний магазин. Озброєний нападник поранив двох працівників приватної охоронної структури. Один з поранених, на жаль, не вижив.

Як повідомляє поліція Київщини, нападник зайшов до магазину наприкінці робочого дня, розпилив у приміщенні сльозогінний газ та намагався заволодіти ювелірними виробами. Продавець встиг натиснути тривожну кнопку і за декілька хвилин на місце події прибув наряд приватної охорони. Зловмисник кілька разів прицільно вистрілив в охоронців, після чого зник у невідомому напрямку. У результаті нападу 42-річний працівник охоронної фірми отримав вогнепальне поранення шиї, від якого помер.

Поліція охорони закликає підприємців відповідально ставитися до охорони приміщень, де зберігаються цінності. Якщо ви хочете зберегти своє майно, тоді телефонуйте: у Тернополі - (0352) 52-20-13 або на номер «гарячої» лінії поліції охорони – 080-050-22-20 (безкоштовно та цілодобово).

Нагадуємо, що для прийому, обробки та контролю відпрацювання звернень громадян у поліції охорони існує консультативно-інформаційний відділ Центру систем безпеки. Усі звернення надходять на багатоканальні номери, фіксуються та обробляються з допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі. Це дає змогу в будь-який момент контролювати стан виконання заявки.

За інформацією Відділу комунікації поліції
Тернопільської області