Головна - Новини

До поліцейських охорони Буковини завітали вихованці літнього табору «Поліглот» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано: 18 серпня 2017р.

В Управлінні поліції охорони в Чернівецькій області радо зустріли юних гостей, провели для них цікаву екскурсію, ознайомили з діяльністю підрозділу та надали можливість спробувати себе в ролі поліцейських охорони.

Розпочали гостьову програму зі знайомства. Спочатку дітки представили себе та розповіли, як уявляють роботу поліції охорони. Для детальнішого знайомства з підрозділом начальник відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Чернівецькій області майор поліції Альона Чебан провела ознайомчу екскурсію.

- Робота нашого підрозділу розпочинається з чергової частини та Головного пульту централізованого спостереження. Ці дві служби працюють у повній взаємодії. Сюди надходять сигнали по лінії «102» і «Тривога». В подальшому інформація про ці сигнали передається групі реагування, яка здійснює оперативний виїзд на місце виклику, - розповіла Альона Чебан.

Чергові чергової частини продемонстрували гостям, як саме передаються повідомлення по радіостанції, на карті краю показали місця дислокації груп реагування та інших підрозділів поліції.

Особливу увагу маленьких гостей привернула робота Головного пульту централізованого спостереження. Вони уважно розглядали позначки на комп’ютерних моніторах та цікавилися, що вони означають. Діти отримали змістовні відповіді від чергових пульту та навіть стали свідками процесу роботи над отриманим сигналом «Тривога».

У ході екскурсійної програми Альона Чебан ознайомила юних гостей з історією створення поліції охорони Буковини, розповіла про сучасні здобутки підрозділу, кращих працівників та поінформувала, які саме послуги поліцейської охорони надаються громадянам.

Також дітям розповіли про дію кнопок «Термінового виклику поліції» та місця їх розташування.

- Якщо ви потребуєте допомоги поліцейського, або загубилися від батьків чи стосовно вас скоєне протиправне діяння - зверніться до адміністрації закладу, на якому розміщена спеціальна наліпка «Терміновий виклик поліції». На спрацювання кнопки, приїдуть поліцейські охорони та допоможуть вам, - зазначила майор поліції. 

Великий інтерес у дітей викликав службовий автомобіль та спецзасоби, які використовують у своїй діяльності поліцейські охорони. Вони із захопленням розглядали спецтранспорт, сідали за кермо та приміряли екіпірування. А під час інтерактивної гри юні гості мали можливість «попрацювати» поліцейськими та навіть спробувати себе у ролі керівника підрозділу.

Зустріч та знайомство із колективом Управління поліції охорони в Чернівецькій області залишили позитивні емоції та найкращі враження. Тож діти пообіцяли наступного літа неодмінно знову завітати до своїх нових друзів – поліцейських охорони.

Управління поліції охорони
в Чернівецькій області