Головна - Новини

До переможців конкурсу дитячого малюнку на тематику діяльності поліції охорони вирушили заслужені подарунки (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 3 листопада 2017р.

"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом проводився конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності служби охорони. Переможців було визначено 18 жовтня.

Третє місце розділили між собою 6-річна Аліна Гудима з Миколаєва та 13-річний Артем Домбров з міста Дубно Рівненської області. Друге місце посів 9-річний Іван Дараган з Київської області.

А переможцем конкурсу стала 11-річна Ганна Нагірняк з міста Луцьк.

Крім переможців, було визначено номінацію "Краща ідея". На думку журі, найкраще впоралися з втіленням основної теми конкурсу 7-річні Артур та Юрій Домарецькі з Тернополя.

Також підписникам офіційної сторінки поліції охорони у соцмережі Фейсбук було запропоновано обрати ще одного переможця у номінації "Громадський вибір", віддавши свій голос за той малюнок, який сподобався найбільше. Переможця було визначено підрахунком більшості «лайків» - 99 голосів здобув малюнок 9-річної Анджеліки Дейни з міста Куп’янська Харківської області. До слова, дівчинка має неабиякий приклад у виборі своєї майбутньої професії, адже її тато - старший сержант поліції Максим Дейна - працює поліцейським групи реагування Куп’янського РВ УПО Харківської області.

 

Окремо, поза конкурсом, було відзначено малюнки діток, які є вихованцями спеціалізованих дитячих виховних закладів: Ужгородської спеціалізованої школи інтернату для глухих діток та Перечинського будинку-інтернату, що на Закарпатті, Сумської школи-інтернату для дітей, які потребують корекції розумового та фізичного розвитку, а також комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2".

Вже сьогодні, 3 листопада, заслужені подарунки вирушили з Департаменту поліції охорони до своїх маленьких власників.

Нагадаємо, що конкурс було організовано з метою популяризації професії поліцейського охорони, для формування позитивної думки громадян про правоохоронців, а також приурочено 65-річчю створення поліції охорони.

Прес-служба Департаменту
поліції охорони