Головна - Новини

Новини

6 липня
Сьогодні, 6 липня, правоохоронці Миколаївщини, представники влади й правоохоронних структур, народні депутати, мешканці та гості міста на головній площі Миколаєва відзначили День Національної поліції України.  
6 липня
Днями у Переяслав-Хмельницькому районі представники поліції охорони Київщини долучилися до робочої зустрічі, на якій було обговорено збір врожаю сільськогосподарських культур у 2018 році.  
6 липня
Повертаючись додому, ми не знаємо, що чи хто нас там чекає. Ось і на Одещині чоловік повернувся додому і застав там крадіїв. Одного зловмисника поліцейські охорони затримали «гарячим слідом», а ще трьох - у оселі потерпілого.  
6 липня
З нагоди дня Національної поліції України, з метою популяризації серед співробітників поліції охорони здорового способу життя, в Криворізькому відділі поліції охорони відбулися змагання з рукопашного бою.  
6 липня
З нагоди третьої річниці Національної поліції України працівники Управління поліції охорони в Дніпропетровській області отримали відомчі нагороди, грамоти і цінні подарунки за сумлінну плідну працю та високий професіоналізм.  
6 липня
Як поліція охорони Одещини охороняє посіви і майно аграріїв - розповідає командир батальйону №1 Управління поліції охорони в Одеській області старший лейтенант поліції Андрій Нєдов.  
6 липня
Головне управління Національної поліції в Київській області, спільно з структурними підрозділами Національної поліції Київщини відсвяткували третю річницю з Дня створення Національної поліції України.  
6 липня
Близько п’ятої години ранку чоловік зайшов до магазину, який знаходиться в приміщенні автозаправки, і вирішив прямо на місці «підкріпитися» спиртним. Звісно, оплачувати алкоголь чоловік і не збирався.