Головна - Новини

Новини

5 липня
Сьогодні, 5 липня, поліцейські охорони Черкащини, спільно із особовим складом ГУНП в області та поліцейськими Управління патрульної поліції Черкас, взяли участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня Національної поліції.  
5 липня
Учора, 4 липня, у селі Недогарки Кременчуцького району під час відпрацювання місцевості за орієнтуванням наряд поліції охорони затримав двох чоловіків, які викрали електричні підстанції з вежі стільникового зв’язку.  
5 липня
У Івано-Франківську поліцейські охорони затримала двох невідомих громадянок, які на одній із автозаправок Івано-Франківська погрожували таксистові холодною зброєю.  
5 липня
Близько 19 години троє невідомих чоловіків вкрали металеві двері в одному з бомбосховищ міста. Завдяки пильності випадкового перехожого, злодії були оперативно затримані поліцейськими охорони.  
5 липня
День рибалки відзначають дуже багато чоловіків, адже риболовлею захоплюються практично усі. А у працівників Управління поліції охорони в Донецькій області спільна риболовля уже стала традицією.  
5 липня
Щоб купити продукти харчування, двоє неповнолітніх вирішили скоїти крадіжку в супермаркеті. Однак хлопці не врахували, що будівля перебуває під спостереженням поліції охорони.  
5 липня
Правоохоронці провели цей день разом з жителями Херсону на центральній площі Свободи та взяли участь у першому чемпіонаті з кросфіту серед силових підрозділів поліції області.