Головна - Новини

Новини

4 липня
За цей час вдалося створити сучасний правоохоронний орган, який служить інтересам України та її громадян. Про це сьогодні, 4 липня, повідомив Сергій Князєв на Софійській площі столиці під час урочистих заходів з нагоди святкування Дня Національної поліції. Поліцейських вітали також Президент України, Голова Верховної Ради, Прем'єр-міністр, міністр внутрішніх справ.  
4 липня
Сьогодні, 4 липня, урочисті та святкові заходи з нагоди третьої річниці від дня створення Національної поліції України відбулися по всій Україні. У Києві святкові локації, на яких правоохоронці залюбки чекали у гості на свій день народження дорослих та маленьких гостей, розгорнулися на Контрактовій та Поштовій площах, а також на Майдані Незалежності. В урочистостях взяли участь і поліцейські охорони.  
4 липня
Сьогодні, 4 липня, з нагоди Дня Національної поліції України Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив поліцейським високі державні нагороди.
4 липня
Сьогодні, четвертого липня, в актовій залі Управління поліції охорони в Одеській області відбулись урочисті заходи з нагоди третьої річниці створення Національної поліції України.  
4 липня
Свято зібрало в актовій залі весь особовий склад та керівників підпорядкованих підрозділів. Працівникам були вручені заохочення, грамоти та чергові звання.  
4 липня
4 липня, в День третьої річниці Національної поліції України, на центральній площі міста поліцейські підрозділи Запорізького регіону демонстрували зразки автомобілів та техніки, якими користуються під час роботи, а кожен підрозділ розповідав про нюанси своєї професії.  
4 липня
4 липня, з нагоди Дня Національної поліції України, у всіх територіальних підрозділах поліції охорони Донецької області відбулись урочисті заходи.  
4 липня
Сьогодні, 4 липня, в Рівному відбулися урочисті заходи щодо відзначення третьої річниці створення Національної поліції України.  
4 липня
Третю річницю з дня створення Національної поліції України поліцейські охорони Одещини провели з малечею міста.  
4 липня
На головній площі Кропивницького для жителів та гостей обласного центру  поліцейські влаштували справжнє свято з різноманітною програмою.