Головна - Новини

Новини

3 липня
Урочисті заходи, присвячені третій річниці від дня створення Національної поліції України, відбулися 2 липня у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені В. Магара.  
3 липня
3-го липня Управління поліції охорони в Дніпропетровській області долучилося до участі у святковому шикуванні на Фестивальному причалі з нагоди відзначення 3-ї річниці Національної поліції України.  
3 липня
Сьогодні, 3 липня, у Івано-Франківську відзначають третю річницю створення Національної поліції України.  
3 липня
32-річна жінка прийшла до місцевого маркету і хотіла непомітно пронести повз касу неоплачений товар на суму майже 2000 гривень. Зловмисницю затримали поліцейські охорони.  
3 липня
Місто професій - унікальний проект, спрямований на допомогу школярам у виборі майбутнього заняття. У суботу, 30 червня, цей національний профорієнтаційний проект уже вп’яте приймав дітей від 2-х до 17 років у тернопільському парку імені Тераса Шевченка. Серед різноманіття професій увагу дітей привертала і поліцейська служба.  
3 липня
Під час виїзду на повідомлення по спецлінії «102» з одного із розважальних закладів Полтави наряд поліції охорони затримав особу, яка перебувала у розшуку.  
3 липня
Днями на базі ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області було організовано та проведено чемпіонат ГУНП в області серед поліцейських різних підрозділів поліції,у якому також брала участь поліція охорони.  
3 липня
Подія сталася у Слов’янську. Затримані на об'єкті, що перебуває під охороною, виявилися працівниками приватної охорони, які теж охороняють завод.  
3 липня
Зупинивши автомобіль, який викликав підозру, поліцейські охорониз’ясували, що і автомобіль, і водій перебувають у розшуку.  
3 липня
33-річну жительку Київщини було затримано в одному з охоронюваних магазинів міста Біла Церква. Зловмисниця спокусилася на ікру.