Головна - Новини

Новини

2 липня
Відпочинок у кафе досить часто завершується дебошем, бійками, погрозами та відсутністю коштів для оплати рахунку. Вгамовує хуліганів та захищає майно від знищення поліція охорони. За минулий тиждень сім разів з охоронюваних закладів надходив сигнал «тривога» щодо порушення громадського спокою.  
2 липня
На базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбулися змагання з міні-футболу серед підрозділів поліції Прикарпаття.  
2 липня
Почесними грамотами облдержадміністрації, подяками та цінним подарунком нагородили п’ятьох поліцейських Управління поліції охорони у Львівській області.  
2 липня
З 27 по 28 червня тривали заняття, організовані ізраїльськими інструкторами за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні, під час яких працівники підрозділу поліції охорони з фізичної безпеки підвищили свою кваліфікацію.  
2 липня
Двох зловмисників черговий наряд реагування поліції охорони затримав відразу по приїзду на місце події, ще двох - згодом знайшли патрульні. Крім того, поблизу місця події працівники поліції охорони виявили заховані в покинутому господарському приміщенні акумулятори.  
2 липня
Рівненське вище професійне училище Департаменту поліції охорони оголошує прийом на навчання.  
2 липня
Молодик попросив у підлітка велосипед покататися, а коли той відмовив – насильно відібрав транспорт. Крики потерпілого про допомогу почули поліцейські охорони, які оперативно наздогнали та затримали втікача. Йому загрожує до чотирьох років позбавлення волі.  
2 липня
Про таку позицію керівництва Нацполіції 29 червня, під час відеоселекторної наради з керівниками поліції превенції територіальних підрозділів, повідомив заступник Голови Нацполіції.