Головна - Новини

Новини

13 липня
Сьогодні, 13 липня, базі Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони відбулися регіональні змагання з кульової стрільби серед органів поліції охорони. У змаганнях взяли участь 28 команд.  
13 липня
Вчора, 12 липня, працівники поліції охорони Київщини вилучили у жителя одного з селищ області один кілограм коноплі, яку він виготовляв для власних потреб та подальшого збуту.  
13 липня
У місті Олександрія наряд поліції охорони близько четвертої години ночі отримав повідомлення про спрацювання сигналізації цілісності повітряної лінії телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком», яка знаходиться між будинками в одному зі спальних районів.  
13 липня
Настала пора літніх відпусток, проте в час відпочинку і розваг не варто забувати про елементарні заходи безпеки, яких слід дотримуватися, аби не потрапити у неприємні історії і не стати жертвою зловмисників, у тому числі - й шукачів легкого заробітку.  
13 липня
12 липня о сьомій годині вечора чоловік намагався вкрасти металеве покриття даху. Завдяки пильності місцевої жительки злодій був оперативно затриманий поліцейськими охорони.