Головна - Новини

Новини

11 липня
Подія сталася у Полтаві. Чоловіку так і не вдалося вийти з магазину з краденою пляшкою шотландського віскі - завадили поліцейські охорони, яких викликали працівники супермаркету, натиснувши «тривожну» кнопку.  
11 липня
На пульт централізованого спостереження поліції охорони Черкас надійшов сигнал «Тривога» з місцевого гіпермаркету - охоронник натиснув тривожну кнопку. За лічені хвилини на місце прибув наряд реагування поліції охорони.
11 липня
Керівник поліції охорони Запорізької області полковник поліції Сергій Рубанов вручив полковнику поліції Андрію Отцову цінний подарунок від ГУНП області - іменний наручний годинник.  
11 липня
Поліцейські охорони отримали повідомлення, що невідомий силою відібрав велосипед у літнього чоловіка. Зловмисника вдалося оперативно затримати.  
11 липня
Командир батальйону №1 Управління поліції охорони в Одеській області Андрій Недов став гостем прямого ефіру програми «LIVE STUDIO» з Євгеном Салтаном.
11 липня
Учора у місті Сміла, близько четвертої години ранку, на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «Тривога» з підземної лінії кабелів ВАТ «Укртелеком», розташованої на вулиці Кременчуцькій. На спрацювання негайно прибув наряд реагування поліції охорони.  
11 липня
Безпечний проїзд територією України для музикантів гуртів Placebo та The Chemical Brothers забезпечили два екіпажі спеціального підрозділу групи фізичної безпеки поліції охорони Волинській області.  
11 липня
Фахівці Управління поліції охорони в Одеській області переконані, що найкраще забезпечують громадян від «домушників» охоронна сигналізація та відеоспостереження.