Головна - Новини

Новини

8 червня
Одразу дві екскурсії у музеї Управління провели поліцейські для діточок зі шкільного табору Житомирської ЗОШ №6 ім. В.К.Короленка. Діти дізналися, чим займаються в Управлінні поліції охорони, у чому полягає робота поліцейських охорони та як працює сигналізація.
8 червня
Коли до розважального закладу у місті Чорноморську увірвалися п’ятеро невідомих з бітами і кинулися трощити все навколо себе, адміністраторка негайно натиснула «тривожну» кнопку.   
8 червня
З 5 по 8 червня в Бердянську відбулися фінальні змагання Кубку України з поліцейського хортингу, проведені Міжнародною федерацією з даного виду спорту. 
8 червня
На базі навчального автодрому Державного обласного навчально-курсового комбінату «Укрінтеравтосервіс» було проведено змагання з маневрування на службових автомобілях. 
8 червня
Метою щорічних змагань є загальне зміцнення авторитету підрозділів поліції охорони, підвищення рівня вогневої підготовки та сприяння подальшому зростанню майстерності правоохоронців.  
8 червня
8 червня начальник Управління поліції охорони в Донецькій області полковник поліції Сергій Приляпа провів нараду з особовим складом - підсумували діяльність служби, відзначили кращих, визначили основні напрямки для покращення роботи та розвитку поліції охорони.  
8 червня
З ініціативи благодійного фонду "Карітас Маріуполь" в Маріупольському відділі поліції охорони відбулася екскурсія для об'єднаної дитячої групи.  
8 червня
У місті Ватутіне Черкаської області сталася суперечка між вітчимом та його пасинком, в ході якої вітчим завдав кілька ножових поранень пасинку. Потерпілого доставили у Ватутінську міську лікарню. Завдяки оперативності та професійності поліцейських охорони та працівників Звенигородського ВП ГУНП області зловмисника було затримано.  
8 червня
8 червня в Рівному начальник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк вручив ключі від чотирьох нових службових автомобілів працівникам нарядів реагування Управлінь поліції охорони Рівненщини, Тернопільщини та Волині.
8 червня
Літо - це не тільки тепла і радісна пора, яка асоціюється з відпочинком, морем і розвагами. Для "квартирних" злодіїв - це "робочий" сезон, пора, коли вони по-особливому активізуються. Зловмисники знають, що дуже багато людей їдуть у відпустки чи просто на вихідні за місто, а отже - "можна" безкарно розжитися чужим майном. Як же від них вберегтися?