Головна - Новини

Новини

6 червня
На Одещині поліцейські охорони затримали чоловіка, який намагався вкрасти з супермаркету 14 плиток шоколаду.  
6 червня
У Приморському районі міста чоловік скоїв крадіжку мобільного телефону з магазину, але згодом був затриманий поліцейськими охорони.  
6 червня
В Україні 5 червня відзначався всесвітній день охорони навколишнього середовища. Працівники Управління поліції охорони в Рівненській області активно долучилися до акції – прибрали дві центральні вулиці міста Рівного.
6 червня
Колектив та ветерани Управління поліції охорони в Харківській області мали велику честь зустрітися з генерал-лейтенантом міліції Шаповалом Володимиром Івановичем та генерал-майором міліції Угровецьким Олегом Петровичем.
6 червня
Т.в.о. начальника Управління полковник поліції Віталій Кривобочек відвідав підпорядкований підрозділ поліції охорони у місті Біла Церква.  
6 червня
Завдяки проекту благодійного фонду «Паростки добра», за підтримки компанії «КВАДРО ПЛЮС», поліцейських охорони Миколаївської області і просто небайдужих громадянам в Первомайській центральній міській багатопрофільній лікарні відремонтували палату для дітей, позбавлених батьківського піклування та вихованців спеціалізованих установ.