Головна - Новини

Новини

5 червня
Кількість квартирних крадіжок, як правило, збільшується під час сезону відпусток, у вихідні та святкові дні. Саме тоді люди покидають свої домівки без нагляду. Для того, щоб уберегти житло від злодіїв, а нервову систему - від зриву, недостатньо встановити лише броньовані двері або надійні замки. Необхідний комплекс заходів, який радять поліцейські охорони.  
5 червня
Управління поліції охорони в Одеській області – це майже 1500 осіб, які цілодобово забезпечують охорону об’єктів в Одесі та області. І в тому числі - надають повний спектр послуг із охорони аграрного бізнесу: від охорони посівів та об'єктів сільськогосподарської інфраструктури до відбиття рейдерських атак.  
5 червня
Вже декілька років Криворізький відділ поліції охорони забезпечує охорону пунктів проведення та перевірки результатів ЗНО у містах Кривому Розі та Жовтих Водах. Поліцейські охорони уже здійснили охоронні заходи зі ЗНО із чотирьох предметів - математики, української мови та літератури, англійської мови та біології.  
5 червня
Чоловіка затримали працівники батальйону поліції охорони за обґрунтованими підозрами у зберіганні та вживанні наркотичних засобів. 33-річний мешканець першої столиці попався під час спроби сховати пакунки забороненої речовини.  
5 червня
Днями працівники Управління поліції охорони в Херсонській області вкотре із задоволенням завітали до навчально-виховного комплексу ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради, привітали дітей з закінченням учбового року, Днем захисту дітей та провели екскурсійні дні для школярів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням історії права та іноземних мов.  
5 червня
Поліцейські охорони Харківщини забезпечили безпеку та порядок під час заходів з Дня заснування однієї з найпрогресивніших компаній України – «Юніверсал Фіш Компані» (UFC).  
5 червня
4 червня у Полтаві працівники наряду реагування поліції охорони затримали двох зловмисників - чоловіка та жінку, які викрали з архітектурної та історичної пам’ятки міста віконні решітки.