Головна - Новини

Новини

4 червня
2 червня о 15 годині наряд реагування поліції охорони здійснював патрулювання Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпра і помітив чоловіка, який своєю поведінкою викликав у правоохоронців підозру.  
4 червня
Кнопки термінового виклику є швидким та зручним способом непомітно викликати поліцію на будь-який об'єкт, який знаходиться під охороною Управління поліції охорони.  
4 червня
Лише 20 хвилин знадобилось поліцейським охорони Одеси, аби віднайти зниклого неповнолітнього.
4 червня
Начальник Управління поліції охорони в Закарпатській області став гостем програми «Актуальне інтерв’ю» телекомпанії «М-студіо». Разом з журналісткою Мар"яною Мартин вони обговорили чимало цікавих тем, об'єднаних основною - як же громадянам захистити своє житло від квартирних крадіїв?  
4 червня
Гостей свята Дня народження Чинадіївського дитячого будинку зустрічали ще на подвір’ї гучна музика та радісний сміх гостей. На вході чекали гарні дівчата у національному одязі, а вже в актовій залі - маленькі принцеси, козаки, білочки, зайчики. Поліцейські охорони теж мали честь відвідати родинне свято будинку-інтернату.
4 червня
Під час зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти було проведено уже три іспити - з математики, української мови та літератури та англійської мови. Охорону та порядок під час складання екзаменів забезпечують працівники поліції охорони.  
4 червня
Біля безкраїх берегів Чорного моря та посеред ласкавого шепоту хвиль - у Одесі - розташована країна дитинства – Український дитячий центр «Молода гвардія». Вже багато років він є найбільш безпечним та якісним місцем дитячого відпочинку в Україні, тому що охорону громадського порядку тут забезпечує поліція охорони Одещини.  
4 червня
5 червня 2018 року о 14.30 в актовому залі Управління поліції охорони в м. Києві відбудеться засідання Атестаційної комісії Управління.
4 червня
Захід був ініційований керівництвом обласного главку поліції за підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, спортивного товариства «Динамо», громадських благодійних організацій та присвячений Дню захисту дітей.  
4 червня
На території міського водоканалу у місті Кам’янському поліцейські охорони затримали чоловіка, який незаконно проник на територію стратегічно важливого об’єкту.