Головна - Новини

Новини

26 червня
Наряд реагування Маріупольського відділу поліції охорони виявив у чоловіка речовину сіро-зеленого кольору рослинного походження у паперовому згортку.
26 червня
Лункий звук коліс і тормозних колодок на злітній смузі рівненського аеропорту. Сьогодні, 26 червня, завершились всеукраїнські змагання з маневрування на службових автомобілях серед поліцейських-водіїв поліції охорони. Першість дводенного турніру вибороли рівненські поліцейські охорони, друге місце - Волинь, а третє - львів'яни.  
26 червня
Управління поліції охорони у Харківській області пропонує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи сертифіковані технічні засоби охорони. Сучасний пульт централізованої охорони гарантує оперативне надходження інформації про несанкціоноване проникнення та професійне реагування 28 поліцейських екіпажів.  
26 червня
Злочинні «мисливці» за чужим врожаєм та агрорейдери - це наше сьогодення, протидією яким повинен бути надійний захист у формі професійно досвідченої, добре підготовленої і організованої охорони.  
26 червня
Троє чоловіків якраз готувались до крадіжки нафтопродуктів, коли їм на заваді став наряд поліції охорони. Водія автомобіля та знаряддя злодійського промислу було доправлено до райвідділу поліції.  
26 червня
Учора, близько 11.30, за номером «102» звернулась громадянка. Жінка повідомила, що стала свідком крадіжки велосипеда по вулиці Городоцькій у Львові та переслідує викрадача.