Головна - Новини

Новини

25 червня
Сьогодні, 25 червня, у Рівному стартували дводенні всеукраїнські змагання зі швидкісного маневрування на автомобілі серед поліцейських-водіїв обласних підрозділів поліції охорони. Щоб визначити кращого поліцейського-водія, на території Міжнародного аеропорту Рівне зібралися 28 команд, а це понад півсотні правоохоронців.  
25 червня
24 червня працівники Лівобережного відділення поліції та Управління поліції охорони затримали правопорушника, який намагався викрасти комп’ютерне обладнання з приватного будинку.  
25 червня
Подія сталася у місті Лиман. Посеред білого дня невідомий чоловік відкрито заволодів велосипедом неповнолітнього та намагався втекти. Завадили йому поліцейські охорони, оперативно прибувши на місце події.  
25 червня
У Чорноморську хлопець пошкодив вікно та проник до приватної квартири. За лічені хвилини зловмисника затримали поліцейські охорони, адже житло перебуває під їх охороною.  
25 червня
Цими вихідними працівники Управління поліції охорони у Львівській області разом з сім'ями здійснили сходження на вершину гори Говерли.  
25 червня
Управління поліції охорони, патрульної поліції та Центрального відділу поліції провели спільні оперативно-тактичні навчання з метою підвищення ефективності співпраці між нарядами органів поліції в екстремальних умовах.  
25 червня
24 червня на Замковій горі у Житомирі відбувся інтерактивний захід профорієнтаційного характеру «Місто професій», де представники різних організацій надавали можливість дітлахам спробувати себе в ролі фахівців різних спеціальностей, а діти, маючи іграшкові паспорти, влаштовувалися на роботу. Представили малечі свій фах і поліцейські охорони.