Головна - Новини

Новини

22 червня
22 червня о четвертій годині ночі наряд реагування Покровського міжрайонного відділення Управління поліції охорони в Донецької області отримав від оператора пульту централізованого спостереження повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації в кіоску, який перебуває під охороною.  
22 червня
21 та 22 червня в Маріуполі під егідою фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" відбулися фінальні змагання з міні-футболу, участь у яких взяли 15 кращих команд силових структур Донецької області - ГУНП в Донецькій області, Національної гвардії, поліції охорони, полку спецпризначення, "КОРД", ДСНС, військових частин та інших.  
22 червня
Під час патрулювання містом поліцейські наряду реагування Маріупольського відділу поліції охорони звернули увагу на пішохода з дивним стилем пересування.
22 червня
Головною метою навчань є вдосконалення практичних навичок, налагодження взаємодії підрозділів та служб, застосування на практиці теоретичних знань щодо організації, тактики проведення спецоперацій та алгоритму дій під час реалізації оперативних планів різних спецоперацій.  
22 червня
Літній чоловік намагався вийти з магазину з неоплаченим крамом. Однак на заваді йому став пильний поліцейський охорони. Наразі розпочато досудове розслідування.
22 червня
Дев’ять команд правоохоронних органів змагалися за звання найсильніших. Впродовж двох днів, 20 та 21 червня, на спортивній базі "Динамо" тривав чемпіонат Тернопільської області з міні-футболу в рамках змагань "Динаміада-2018". Спортивне свято приурочили до Дня Конституції.  
22 червня
З 19 по 21 червня у Рівному та на Рівненщині тривали короткострокові курси підвищення кваліфікації для керівників Департаменту та органів поліції охорони. Вчора правоохоронці отримали сертифікати.