Головна - Новини

Новини

21 червня
Серед працівників Управління поліції охорони Житомирщини є люди, яким 4 роки тому довелось залишати свої домівки та переїздити з окупованих територій. Тож участь у благодійному ярмарку «Єдина громада – Єдина країна» для них та їх колег – спосіб висловити свою позицію та підтримку усім переселенцям.  
21 червня
Сьогодні, 21 червня, відбувся прямий ефір на радіостанції «Голос Столиці» за участю заступника начальника Управління поліції охорони в м. Києві Віктора Веклича.  
21 червня
Т.в.о. начальника Управління поліції охорони Київської області полковник поліції Віталій Кривобочек представив особовому складу т.в.о. заступника та провів робочу нараду, під час якої колеги підсумували роботу підрозділу за п’ять місяців 2018 року.  
21 червня
У Білій Церкві працівникам поліції охорони Київської області вдалося завадити скоєнню крадіжки на території супермаркету, який перебуває під охороною.  
21 червня
Поліцейські охорони затримали 24-річного хлопця за крадіжки з помешкання колишньої дівчини та підробку документів.  
21 червня
Сьогодні, 21 червня, у Рівному проходить заключна частина короткострокових курсів підвищення кваліфікації керівників Департаменту та органів поліції охорони. Правоохоронці пройшли навчання з вогневої підготовки.