Головна - Новини

Новини

20 червня
Ще до початку сутінків поліцейські охорони виїхали на виклик по лінії «102», що стосувався громадянина, який погрожував медикам ножем. А декілька годин потому - затримали невідомого, який загрожував життю перехожих. На щастя, в обох випадках обійшлося без жертв.  
20 червня
У травні та червні 2018 року під охорону Управління поліції охорони в Донецькій області були прийнятті більш ніж 45 пунктів зовнішнього незалежного оцінювання, на яких були задіяні для контролю та несення служби 60 працівників поліції охорони.  
20 червня
О 20:47 поліцейські охорони отримали повідомлення по спецлінії «102»: на вулиці Суворова, у самому центрі міста, триває бійка за участю кількох чоловіків.  
20 червня
20 червня в прес-центрі Інформаційної агенції «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему: «Як уникнути квартирної крадіжки під час літньої відпустки: поради від поліції охорони в Дніпропетровській області».   
20 червня
Злодій шляхом пошкодження дверей проник до офісного приміщення, але не знав, що на об’єкті спрацювали сповіщувачі сигналізації. Тож, коли збирався з краденими речами втекти через вікно, був затриманий поліцією охорони.  
20 червня
Квартирні крадіжки – один з найпоширеніших видів злочинів. І, як правило, збільшення активності злодіїв припадає саме на літо - у сезон відпусток. Журналісти телеканалу «М-студіо» дізнавалися, як жителі Мукачева бережуть свої домівки від «домушників».  
20 червня
Завдяки кнопці «Термінового виклику поліції» вдалось попередити крадіжку товарів з супермаркету. Загальна вартість можливих збитків для супермаркету могла скласти майже дві тисячі гривень.  
20 червня
У Малиновському районі наряд реагування затримав трьох чоловіків з арсеналом відмичок для примусового відкриття дверей.  
20 червня
У Скадовську, що на Херсонщині, сусід намагався непомітно вкрасти у сусідки гіпсокартон. Затримувати зловмисника довелося поліцейським охорони.  
20 червня
У лісосмузі біля міста Бровари, що на Київщині, працівники поліції охорони затримали чоловіка за нанесення тілесних ушкоджень жінці.