Головна - Новини

Новини

19 червня
Сьогодні, 19 червня, на території Маріїнського парку Києва в рамках Міжнародного дня боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту відбувся правопросвітницький захід «Маю право на повагу!». Участь у заході взяли Управління поліції охорони в м. Києві, Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві, а також Центр систем безпеки поліції охорони.  
19 червня
У Дніпровському районі столиці поліцейські охорони затримали чергового «домушника» прямо у квартирі, до якої він потрапив через вікно по драбині.  
19 червня
О 04.05 ранку працівники наряду реагування Управління поліції охорони у Львівські області здійснювали патрулювання вулицею Стрийською, що у Львові, коли побачили чоловіка, який ніс змотаний кабель. Як виявилось згодом, дроти чоловік зрізав на території заводу, що знаходиться неподалік.  
19 червня
Днями поліцейські охорони Київської області взяли участь у міжнародному профорієнтаційному проекті «Місто професій», на якому ознайомили дітлахів зі специфікою свої роботи.  
19 червня
Сьогодні, 19 червня, на базі Національного університету «Острозька Академія» розпочалися короткострокові курси підвищення кваліфікації керівництва органів поліції охорони. Триватимуть навчання з 19 по 21 червня.  
19 червня
Днями у товариському матчі зійшлися команда поліцейських Управління поліції охорони в Кіровоградській області та збірна робітників і поліцейських охорони, які охороняють Кіровоградський ремонтно-експлуатаційний центр Дніпровської електроенергетичної системи «Укренерго».  
19 червня
Підпилий 40-річний сумчанин, переживаючи непростий життєвий період, зважився на самогубство. І, можливо, зробив би фатальний крок з вікна восьмого поверху, якби не працівники поліції охорони, що прибули на викликом його батька.  
19 червня
Спільні наряди поліцейських Управління поліції охорони та Управління патрульної поліції в Чернігівській області розпочали свою роботу в місті над Десною.  
19 червня
Вихованці та педагоги Київського палацу дітей та юнацтва вже вкотре завітали до музею Департаменту поліції охорони. Екскурсію для них провела прес-секретар Департаменту Наталія Сторожик.