Головна - Новини

Новини

18 червня
16 червня у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди 95-ї річниці від дня створення служби дільничних інспекторів. У заході взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і Голова Національної поліції України Сергій Князєв.  
18 червня
У Києві відбувся відкритий чемпіонат з пауерліфтингу та окремих рухів, в якому взяв участь поліцейський-водій батальйону з фізичної безпеки Управління поліції охорони в Одеській області старший сержант поліції Віталій Дихан.  
18 червня
Днями на території Київського палацу дітей та юнацтва відбулась зустріч дітей дитячого табору «Profy Camp» з працівниками Управління поліції охорони в місті Києві та Центру систем безпеки поліції охорони.
18 червня
У минулі вихідні у Маріуполі відбувся турнір «Сильна Нація», участь у якому взяли 13 команд з усієї країни. Змагання пройшли у рамках фестивалю «Вільний Маріуполь», приуроченого до четвертої річниці звільнення міста бійцями АЗОВу від проросійських бойовиків 13 червня 2014 року.  
18 червня
Учора близько четвертої ранку наряд реагування поліції охорони затримав невідомого, який викрав камеру відеоспостереження з фасаду супермаркету.  
18 червня
Минулого тижня у Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшли заняття з підвищення кваліфікації для керівного складу головних управлінь Національної поліції в областях. Серед них – керівники обласних управлінь поліції охорони.