Головна - Новини

Новини

15 червня
Наряд поліції охорони на території Катеринівської територіальної громади здійснював патрулювання вулиць села Катеринівка, що на Кіровоградщині. Близько дев’ятої години вечора поліцейські почули звук, схожий на постріл, який пролунав з боку сільського пляжу, та негайно поїхали на місце для з'ясування обставин.
15 червня
Літо - сезон посівних і збору врожаю для агрофірм. Тому для поліції охорони стає особливо актуальним питання охорони сільськогосподарських площ від рейдерських атак. Щороку з червня місяця починається гаряча пора для поліції охорони, яка забезпечує збереження врожаю.
15 червня
Учора, близько 17-ї години, двоє непрацюючих  намагалися викрасти металеву огорожу з території школи у місті Новий Розділ, що на Львівщині, але були затримані групою реагування Управління поліції охорони.
15 червня
У зв’язку з непоодинокими випадками протиправних дій відносно працівників карет «швидкої допомоги» виникло питання надання їм захисту під час виїздів для надання допомоги громадянам.
15 червня
За доброю традицією учні 1,2 та 4-х класів Харківської ЗОШ I-III ступенів №68 під час літніх канікул завітали до батальйону поліції охорони.
15 червня
Напередодні, близько третьої години ночі, наряд поліції охорони міста Кропивницького здійснив виїзди на отримане повідомлення про спрацювання тривожної охоронної сигналізації в приміщенні магазину однієї із мереж супермаркетів, розташованого майже у центрі міста.  
15 червня
Увечері, близько дев’ятої години, наряд поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання «тривожної» кнопки в тролейбусі № 9, який їхав за маршрутом в одному із спальних районів міста. Наряд поліції охорони негайно виїхав на місце спрацювання.  
15 червня
Наряд реагування Маріупольського відділу поліції охорони отримав повідомлення по лінії "102" про те, що допомога на одній з вулиць міста потрібна допомога людині з колотою раною і кровотечею. Поліцейські охорони за лічені хвилини прибули на місце події.