Головна - Новини

Новини

14 червня
Як відомо, літо - пора, коли діти перебувають на літніх канікулах, а дорослі, як правило, планують відпустки. Однак, в той час, коли ви плануєте покинути свою оселю на деякий час, щоб відпочити, розпочинається і "сезон" активізації домушників, охочих до чужого майна.  
14 червня
Сьогодні, 14 червня, відзначається Міжнародний день донора крові. Серед працівників поліції охорони в місті Рівному є 18 активних донорів, які рятують життя інших людей, систематично здаючи кров.  
14 червня
Голова Ради ветеранської організації Управління поліції охорони в Харківській області Володимир Аніконов разом з ветеранами служби від імені керівництва і всього колективу поліції охорони привітав Олександру Іванівну Максименко із Днем народження.  
14 червня
Товариський матч з міні-футболу між колегами з поліції охорони Кіровоградської та Черкаської областей відбувся у м. Кам’янка Черкаської області. Початку зустрічі передувала рекламна акція, під час якої поліцейські охорони розповіли містянам про діяльність поліції охорони і, зокрема, про збереження майна у період відпусток.  
14 червня
Подія сталася у Маріуполі. Працівники наряду реагування місцевого відділу поліції охорони отримали повідомлення по лінії "102" про факт сімейного насильства.  
14 червня
Михайло Копин уже 11 років працює поліцейським-водієм у групі реагування Мукачівського МВ Управління поліції охорони в Закарпатській області. Свого часу він у складі Української миротворчої місії був учасником Іракської війни.  
14 червня
Компанія молодих людей відмовилась оплатити вечерю вартістю 430 гривень. внаслідок чого в одному із відпочинкових закладів міста Надвірна виникла конфліктна ситуація. На щастя. оперативно втрутилися поліцейські охорони.  
14 червня
Виявивши, що коштів для здійснення покупки недостатньо, жінка намагалась покинути супермаркет з неоплаченим товаром, але її оперативно зупинили поліцейські охорони.  
14 червня
Працівники Управління поліції охорони у Львівській області закінчили охорону основної сесії на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.  
14 червня
13 червня в місті Білгород-Дністровському поліцейські Чорноморського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Одеській області провели для малечі Вигінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області захоплюючу екскурсію.