Головна - Новини

Новини

12 червня
На жаль, якими б не були статки людини, у її житлі завжди знайдеться щось, чим би захотіли розжитись зловмисники. А в справі захисту майна дріб’язків немає. І найголовнішою метою кожного господаря має бути ускладнення для злодія "шляху" проникнення до свого житла. Порадами про те, як же вберегтися, ділиться і поліція охорони.  
12 червня
Днями працівники поліції охорони Київщини забезпечили громадський порядок під час одного з футбольних матчів на території НСК «Олімпійський».  
12 червня
Вже більше року в тролейбусах міста Кропивницького встановлено системи «Термінового виклику поліції», про що громадян інформують стікери з відповідним написом. Як показує досвід, ці кнопки допомагають попередити противоправні дії в громадському транспорті.  
12 червня
Подія сталася ввечері у місті Слов'янську. Зловмисника правоохоронці виявили під час патрулювання - він сам видав себе, кинувшись тікати, коли побачив службовий автомобіль.  
12 червня
Вчора ввечері, 11 червня, поліцейські охорони оперативно затримали чоловіка, який вкрав чужий автомобіль, в салоні якого знаходилися грошові кошти.  
12 червня
10 червня відбулися змагання «Guardian Challenge», за перемогу у яких боролися 67 учасників. Поліцію охорони на матчі гідно представили працівники Управління поліції охорони з фізичної безпеки міста Києва.
12 червня
Серед білого дня у Київському районі Одеси чоловік зірвав золотий ланцюжок з жінки, яка йшла з маленькою дитиною.
12 червня
Уважність громадян та оперативність поліцейських охорони допомогла затримати крадія в міській маршрутці.
12 червня
О 19:10 до чергової частини Управління поліції охорони Херсону надійшло повідомлення по спецлінії "102" про те, що в реанімаційному відділенні Дитячої лікарні Дніпровського району потрібне негайне втручання правоохоронців. На місце виклику, на вулицю Українську, негайно прибув наряд реагування поліції охорони.