Головна - Новини

Новини

1 червня
Сьогодні, 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей на території парку на Оболонській набережній відбувся масштабний дитячий захід, ініційований та проведений працівникам Головного управління Національної поліції у місті Києві. Долучилися до проведення заходу і поліцейські охорони.  
1 червня
Понад сто дітлахів Житомирщини прийшли на гостини до поліцейських. Приймали юних гостей на базі кінологічного центру ГУНП Житомирщини.
1 червня
У Харківському обласному будинку дитини №3 жоден Міжнародний день захисту дітей, починаючи з 2005 року, не пройшов без участі працівників Управління поліції охорони. Поліцейські охорони не тільки відвідують вихованців закладу на свята, а й надають посильну допомогу у вирішенні тих чи інших проблем.  
1 червня
На території одного з тирів стрілково-спортивного клубу, що на Київщині, працівники поліції охорони області провели навчально-тренувальні стрільби. Участь у навчаннях разом з колегами взяв і новий очільник Управління полковник поліції Віталій Кривобочек.  
1 червня
Сьогодні вночі в селищі Нові Петрівці, що на Київщині, завдяки пильності та оперативності працівників поліції охорони була попереджена крадіжка з магазину.  
1 червня
31 травня до Управління поліції охорони Рівненської області завітали колеги з патрульної поліції та вибухотехнічного відділу ГУНП Рівненщини для того, щоб провести для поліцейських охорони навчальні лекції з правил дорожнього руху та про різновиди вибухових пристроїв.  
1 червня
О 4 годині ранку на пульт централізованого спостереження в місті Черкаси надійшов сигнал «Тривога» з місцевого магазину. За лічені хвилини на місце прибув наряд швидкого реагування поліції охорони.