Головна - Новини

Новини

9 травня
Сьогодні, 9 травня, у змаганнях з багатоборства тілоохоронців поліцію охорони представляють п’ять команд: Управління поліції охорони з фізичної безпеки у м. Києві, а також Управління поліції охорони в Київській, Чернівецькій, Вінницькій та Львівській областях.  
9 травня
Сьогодні, 9 травня, у Вінниці стартував ХХІ Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців, у якому беруть участь п’ять команд поліції охорони. Урочисте відкриття змагань відбулося вдень на площі Стуса, але вже вранці учасники турніру демонстрували свої вміння у наданні медичної допомоги VIP-особі.  
9 травня
9 травня у Вінниці на площі Стуса відбулось урочисте відкриття ХХІ Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців. У змаганнях беруть участь команди поліції охорони з п’яти областей. 
9 травня
Уже традиційно щороку, напередодні свята Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, керівництво Управління та структурних підрозділів поліції охорони в Донецькій області відвідують ветеранів та учасників бойових дій, щоб привітати зі знаменним святом.  
9 травня
Боєприпас було знайдено в Ковельському районі Волинської області під час здійснення патрулювання магістрального газогону компанії «Укртрансгаз».  
9 травня
9 травня 2018 року керівництво, ветерани, пенсіонери Управління поліції охорони, поліцейські та їх сім'ї, представники всіх гілок влади, військових структур, департаментів та управлінь обласної та міської адміністрації вітали переможців та вшанували пам'ять загиблих в Другій світовій війні, поклали квіти до Вічного вогню й меморіального комплексу на честь героїв - десантників К.Ф.Ольшанського.  
9 травня
9 травня, на Висоті Маршала Конєва в Дергачівському районі Харківської області, відбувся головний захід, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.