Головна - Новини

Новини

7 травня
У навчальному центрі Національної гвардії України в Нових Петрівцях завершилися тактико-спеціальні навчання з питань безпеки під час травневих масових заходів, зокрема 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та фіналу Ліги чемпіонів.   
7 травня
Невідомі особи вночі вирішили проникнути до магазину. Однак були затримані, адже торговельний заклад знаходився під охороною поліції.  
7 травня
Збірна команда Управління поліції охорони в Одеській області взяла участь в змаганнях з гирьового спорту, які проводились в рамках 70 ювілейної Спартакіади.  
7 травня
Екіпаж реагування Маріупольського відділу поліції охорони отримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання кнопки тривожної сигналізації в магазині готового одягу.
7 травня
У Шостці в одному з автокооперативів горів гараж. Невідомо, чим би все закінчилось, якби на місце події оперативно не прибув екіпаж поліції охорони, який і викликав рятувальників.  
7 травня
6 травня, посеред ночі, злодій спробував проникнути в одну з аптек міста Бердянська. Мав потрібні знаряддя злочину – викрутки.  
7 травня
На сьогоднішній день випадки рейдерських атак в Україні і, зокрема в Дніпропетровській області, не є поодинокими. Допомогти аграріям протидіяти рейдерам може поліція охорони.  
7 травня
У Львові в маршрутці пильні громадяни виявили чоловіка, який вкрав мобільний телефон у студента. Про інцидент негайно повідомили у поліцію.  
7 травня
5 травня ефір програми «Добра розмова» на радіо «Воскресіння. Живе радіо» відвідав заступник начальника Управління поліції охорони в м. Києві полковник поліції Григорій Ткаченко.  
7 травня
Днями троє грабіжників напали на жінку та викрали з автомобіля сумку з грошима. Намагаючись відірватися від правоохоронців, які їх переслідували, зловмисники потрапили в ДТП та були затримані на місці.