Головна - Новини

Новини

5 травня
Щодня заступають в наряд. Щодня - напоготові. Поліцейські охорони під час виконання обов’язків ніколи не знають, що на них чекає на викликах. Однак щоденні тренування, інструктажі дають змогу удосконалювати свої вміння та гідно носити погони поліцейського.  
5 травня
Питання запобігання крадіжкам із помешкань стає найбільш актуальним в період літніх відпусток.  
5 травня
4 травня у Кропивницькому відбувся Чемпіонат із пауерліфтингу серед правоохоронних органів. Учасники змагань з жиму лежачи боролися за "Кубок начальника Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області-2018".  
5 травня
У суботу на роботу: з самого ранку поліцейські охорони вийшли на толоку. Об’єднані спільною роботою, працівники відділів на деякий час відволіклись від робочих буднів та взялись за прибирання.  
5 травня
Прибувши на «тривожний» виклик до житомирського торгівельного закладу, поліцейські охорони затримали жінку, яка намагалася покинути магазин з неоплаченим товаром.  
5 травня
Останнім часом у прифронтових населених пунктах, таких як Авдіївка, стало спокійніше, однак, околиці і досі потерпають від агресії з боку бойовиків, активізувалися і крадії. Загалом же криміногенна ситуація в населеному пункті стабілізується.  
5 травня
Івано-Франківськ відзначає свій День народження. Безпеку та порядок під час святкування в посиленому режимі забезпечують поліцейські Івано-Франківщини.  
5 травня
Вчора близько 04.30 ранку до Криворізького відділу поліції охорони по спецлінії «102» надійшло повідомлення про спрацювання тривожної сигналізації в кафе в Довгинцівському районі міста, яке знаходиться під охороною приватної служби.  
5 травня
Головна мета заходу – підвищення рівня свідомості українців у питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Свій вклад у благоустрій здійснили і наші колеги з Житомирщини та Херсонщини.
5 травня
Вчора, 4 травня, під час робочого візиту до Маріуполя Голова Національної поліції України Сергій Князєв провів оперативну нараду з керівниками служб та підрозділів поліції Донеччини, у якій взяв участь і начальник Управління поліції охорони в Донецькій області Сергій Приляпа.