Головна - Новини

Новини

31 травня
З міжнародним днем ​​захисту дітей привітали працівники Маріупольського відділу поліції охорони своїх маленьких підшефних із дитячого будинку «Сонечко».
31 травня
Сьогодні, 31 травня, уже традиційно до Дня захисту дітей, поліцейські охорони спільно з працівниками ГУНП в Рівненській області зробили свій внесок для одужання маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні,які потребують донорської крові.  
31 травня
Троє молодих людей намагалися винести з магазину неоплачений товар. На заваді крадіям стали охоронці торгівельного закладу.
31 травня
В місті Дніпрорудне зловмисник завдав численні тілесні ушкодження потерпілому та заволодів грошима. Оперативники та поліцейські охорони за лічені години встановили особу та затримали нападника.
31 травня
30 травня у мікрорайоні Сабарів поліція затримала двох грабіжників. Зловмисники проникли до будинку, у якому знаходились 11-ти та 12-річні діти, та у них на очах забрали прикраси матері. Таксі, на якому тікали злодії, неподалік від місця злочину заблокували мобільні екіпажі працівників поліції охорони та патрульної поліції.  
31 травня
Сьогодні, 31 травня, в юридичному ліцеї імені Ярослава Кондратьєва НАВС, як і в багатьох столичних навчальних закладах, пролунав останній дзвоник.  
31 травня
Вже багато років працівники поліції охорони здійснюють охорону пунктів зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти. Цьогоріч на Кіровоградщині під їх надійним наглядом перебуває 31 пункт тестування.  
31 травня
Останній дзвоник пролунав в Сумській загальноосвітній школі для дітей, які потребують корекції розумового та фізичного розвитку. Саме таких дітлахів - з особливими потребами - відвідали цього дня їх шефи – працівники Управління поліції охорони Сумщини.  
31 травня
27 травня полковник поліції Ігор Шишименко став гостем програми «Про головне» («О главном») на телеканалі "Град". Разом з ведучою програми Оленою Астрахович вони поговорили про те, як громадянам якісно убезпечити своє майно та не стати жертвою домушників в сезон літніх відпусток.  
31 травня
Оперативному затриманню крадія сприяла кнопка «Термінового виклику поліції». Саме нею у громадському місці скористався чоловік, чиї дитина та дружина, які перебувають на лікуванні у дитячій лікарні, стали потерпілими внаслідок дій крадія.