Головна - Новини

Новини

3 травня
Вже традиційно кожної весни проводиться всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», тож поліцейські підрозділів Управління поліції охорони Херсонщини вирішили естафетою передавати добрі наміри і гарне діло.  
3 травня
Подія сталася під мостом на Ворсклі близько 7-ї години ранку. Працівники наряду реагування затримали трьох чоловіків, які «добували» кольоровий метал з викрадених кабелів зв’язку.
3 травня
У Вінниці працівники поліції охорони затримали 15-річного підлітка на викраденому велосипеді. Неодноразово судимого за крадіжки хлопця поліцейські зупинили дорогою до ломбарду.  
3 травня
Правоохоронці розповіли учням 11-х класів Миколаївської гімназії № 2 про діяльність поліції охорони, а також про правила поведінки в екстрених ситуаціях.  
3 травня
У прямому ефірі підполковник поліції Віктор Веклич та ведучі програми Марина Задерко і Сергій Одаренко обговорили те, як громадянам не стати мішенню квартирних крадіїв, а також діяльність поліції охорони у вказаному контексті.  
3 травня
Про особливості охорони правопорядку на початку курортного сезону в Одеському регіоні та сучасні методи захисту агробізнесу в програмі «Тема дня» розповів заступник начальника Управління поліції охорони в Одеській області Ігор Шишименко.
3 травня
Завдяки оперативності поліцейських уникнути відповідальності не вдалося любительці дармівщини у Білій Церкві та недобросовісному сусіду у місті Тетіїв.  
3 травня
Близько шостої години ранку на пульт централізованого нагляду за охоронюваними об’єктами Управління поліції охорони Дніпропетровської області надійшов сигнал тривоги з магазину у Новомосковську.  
3 травня
Подія сталася у місті Слов’янську, на Донеччині. Посеред ночі зловмисник проник до магазину, який перебуває під охороною поліції охорони. Завдяки оперативності працівників двох нарядів реагування уникнути відповідальності зловмиснику не вдалося.  
3 травня
Поліція охорони в Дніпропетровській області бере активну участь у проведенні на території області профілактичних заходів з протидії незаконному обігу зброї та вибухівки.