Головна - Новини

Новини

24 травня
За попередніми даними, затриманий чоловік завдав своїми діями збитків на майже 100 тисяч гривень. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження.  
24 травня
Розпочинається пора літніх відпусток, коли громадяни на тривалий час залишать свої домівки. Важливо розуміти, що стати жертвою «домушника» може хто завгодно, а тому елементарні запобіжні заходи, які допоможуть убезпечити себе і своє майно, повинен знати кожен.  
24 травня
23 травня на базі Слов’янського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області територіальним підрозділам вручили ключі від нових автомобілів, які будуть використовуватися нарядами реагування в містах Краматорську, Слов’янську та Бахмуті.  
24 травня
24 травня на Прикарпатті старшокласники та студенти складали ЗНО з української мови і літератури. За дотриманням процедур проведення тестувань та дисципліною вже традиційно стежили поліцейські охорони, а сьогодні - ще й стали помічниками.  
24 травня
Сьогодні, 24 травня, у рамках Всеукраїнського тижня безпеки руху, до столичної Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» прибули поліцейські охорони, аби разом із іншими доброчинцями здати кров для використання у лікуванні дітей, постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах. 
24 травня
Налагодження чіткої взаємодії між керівництвом охоронюваних об’єктів, їх власними службами безпеки та підрозділами поліції охорони є запорукою успішності виконання охоронних заходів із забезпечення майна підприємств.  
24 травня
Під час нічного патрулювання наряд реагування Маріупольського відділу поліції охорони отримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання охоронно-пожежної сигналізації на об'єкті, який перебуває під охороною.  
24 травня
«У разі виникнення небезпеки – скористайся безкоштовно!» Під таким гаслом поліція охорони та міська влада Запоріжжя розмістили білборди у Запоріжжі.