Головна - Новини

Новини

вчора
Наряд реагування Маріупольського відділу поліції охорони близько опівночі отримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження - спрацювала охоронно-пожежна сигналізація в продуктовій крамниці. Поліцейські негайно прибули на місце події.  
вчора
22 травня 2018 року у шкільних закладах на всій території країни розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) якості освіти. Для дітей це один із перших найважливіших та дорослих вчинків, адже вони самостійно обирають собі професію і, відповідно, ті навчальні предмети, з яких проходять тестування.  
вчора
У вівторок, 22 травня, для всіх українських випускників стартував перший етап зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Першим складали іспит з математики. За дотриманням процедур проведення тестувань та дисципліною вже традиційно стежили поліцейські охорони.  
вчора
24 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху у Національній дитячій лікарні «Охматдит»  відбудеться здача крові дітей, постраждалих у ДТП.  
вчора
Днями в місті Корсунь-Шевченківському, що у Черкаській області, невідомий чоловік намагався здійснити крадіжку металобрухту з подвір’я приватного будинку. попередити крадіжку вдалося поліцейським охорони.