Головна - Новини

Новини

22 травня
У травні та червні 2018 року під охорону Управління поліції охорони в Донецькій області будуть прийняті близько 45 пунктів зовнішнього незалежного оцінювання, на яких для контролю та несення служби будуть задіяні більше 50 поліцейських охорони.  
22 травня
Подія сталася вночі в «Гідропарку». Грабіжнику загрожує до чотирьох років позбавлення волі.  
22 травня
На семінарі, який відбувся в Миколаєві за участю представників об'єднаних територіальних громад Миколаївщини та підрозділів поліції області, обговорили питання безпеки громадян та охорони громадського порядку.  
22 травня
У 2018 році Державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня по 13 червня. На території Київської області працюють 56 пунктів ЗНО, на кожному з яких охорону та порядок забезпечують працівники Управління поліції охорони в Київській області.  
22 травня
Поліцейським охорони доволі часто доводиться виїжджати на спрацювання, пов'язані зі скоєнням крадіжок телефонних кабелів. Днями наряд реагування Криворізького відділу поліції охорони отримав чергову таку інформацію.  
22 травня
22 травня в Україні стартувало зовнішнє незалежне оцінювання, яке на Сумщині зареєструвалися складати близько 10 тисяч абітурієнтів. Почали з математики - її в області здавали 3414 абітурієнтів у 16 пунктах. Публічну безпеку та охорону тестових матеріалів здійснює поліція охорони.  
22 травня
Для безпеки і охорони під час складання ЗНО у Києві залучать понад 300 працівників поліції охорони. Всього у столиці визначено 123 пункти оцінювання якості освіти.  
22 травня
До чергової частини Маріупольського відділу поліції охорони надійшов сигнал "тривога" з банківського інкасаторського автомобіля. На місце подій негайно був відправлений наряд реагування.  
22 травня
Сьогодні, 22 травня, в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання. У 2018 році, як і у минулі роки, працівники Управління поліції охорони у Львівській області у пунктах проведення ЗНО з металошукачами. Також вони будуть забезпечувати збереження контейнерів з тестами від початку і до кінця роботи пункту ЗНО.  
22 травня
Сьогодні, 22 травня 2018 року, в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання якості освіти, яке триватиме до 13 червня. Охорону громадського порядку, життя, здоров’я та майна громадян під час цього процесу вкотре забезпечують працівники поліції охорони.