Головна - Новини

Новини

21 травня
З метою зниження кількості фактів порушень транспортної дисципліни, у всіх територіальних підрозділах поліції охорони Донецької області було проведено День дисципліни. Вказані заходи ініціював начальник обласного Управління поліції охорони Сергій Приляпа.  
21 травня
Подія трапилася у місті Дружківка. По обіді наряд реагування отримав інформацію про спрацювання засобів охоронно-пожежної сигналізації у охоронюваному приватному будинку.  
21 травня
У Винниках працівники поліції охорони розповіли вихованцям дошкільного закладу про свою роботу та як поводитись у випадку небезпеки. Діти, в свою чергу, мали можливість подивитись на справжніх поліцейських та сфотографуватися з ними.  
21 травня
На базі відкритого тиру «Стрілецький клуб «Експерт» відбувся матч зі стрільби з карабіну, учасниками якого стали працівники Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві.  
21 травня
У вихідні працівники поліції охорони затримали в Білій Церкві, що на Київщині, двох крадіїв.  
21 травня
О 4 ранку на пульт централізованого спостереження в Кам’янці-Подільському надійшов сигнал «Тривога» з місцевої аптеки. За лічені хвилини на місце прибув наряд реагування поліції охорони.  
21 травня
17 травня вранці на головний пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони Чернігівської області надійшло повідомлення про спрацювання "тривожної" кнопки охоронника парку атракціонів, який знаходиться у Прилуках.  
21 травня
З 17 по 20 травня працівники роти з фізичної безпеки Управління поліції охорони у Львівській області забезпечували правопорядок на виставці-продажі ювелірних виробів «Еліт-Експо», яка відбулася у Львівському палаці мистецтв. Дана подія пройшла без правопорушень.  
21 травня
У вихідні закарпатці відзначили Міжнародний день музеїв. А відтак у експозиційних залах музеїв Ужгорода, які у святковий день можна було відвідати безкоштовно, ніде було яблуку впасти. А безпеку в музеях у ці дні пильнували поліцейські охорони.