Головна - Новини

Новини

17 травня
Сьогодні, 17 травня, у місті Бровари відбувся Чемпіонат з легкоатлетичного кросу серед підрозділів Управління поліції охорони в Київській області.  
17 травня
На базі учбового центру поліцейські охорони батальйону з фізичної безпеки Управління поліції охорони в Одеській області зустрілись зі школярами третього класу Одеської загальноосвітньої школи № 107.  
17 травня
З приходом літа у аграріїв нашої держави наступає «гаряча пора» щодо збору нового врожаю.  
17 травня
Психологічне супроводження службової діяльності поліцейських є важливим напрямком роботи. Особливо, з огляду на настання нещасних випадків та скоєння суїцидів. Відтак, працівники поліції охорони Донеччини, в тому числі і працівники - учасники антитерористичної операції на Сході країни, періодично спілкуються із психологом, а також проходять тренінги та інструктажі.  
17 травня
На сучасному етапі розвитку суспільства, коли завдання поліції стають дедалі складнішими, багатогранними та відповідальними, підвищуються й вимоги до поліцейських.  
17 травня
16 травня у Житомирі відбувся третій форум роботодавців та ярмарок вакансій, організовані Департаментом економічного розвитку Житомирської міської ради. Представили свій фах і поліцейські охорони краю.  
17 травня
Днями з гіпермаркету, який знаходиться в Олександрівському районі, запоріжанка намагалася непомітно винести продукти харчування на загальну суму близько 400 гривень.