Головна - Новини

Новини

11 травня
На ХХІ Чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців, який проходив 9-11 травня у Вінниці, команда Управління поліції охорони в Київській області здобула друге місце. «Золото» та «бронзу» вибороли бодігарди Управління державної охорони України: перше місце здобула команда, яка представляла службу безпеки Президента України, а третє - підрозділ особистих охорон.  
11 травня
Працівників Управління поліції охорони в Донецькій області та обласну прокуратуру позв’язують давні ділові стосунки, адже усі її приміщення впродовж більше десяти років перебувають під охороною поліцейських поліції охорони.
11 травня
На центральному стадіоні міста Бахмут відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед працівників всіх підрозділів поліції охорони Донецької області.
11 травня
Працівники поліції охорони на одній з вулиць у Черкасах почули гучний звук від гальм автомобіля та сильний звук удару.
11 травня
У Вінниці завершується ХХІ Чемпіонат України з багатоборства бодігардів. Вранці учасники уже продемонстрували навички подолання смуги перешкод на автомобілі, а зараз у Центральному парку ім. М. Горького шукають у автівках «вибухові пристрої».  
11 травня
Екіпаж поліції охорони Скадовського міжрайонного відділу Управління поліції охорони Херсонщини, отримав повідомлення зі спецлінії "102" про виявлення зброї.
11 травня
Сьогодні, 11 травня, у Вінниці відбувається третій завершальний день змагань ХХІ Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців. Учасники уже продемонстрували навички із подолання смуги перешкод на автомобілі. 
11 травня
У Приморському районі міста неповнолітній зірвав з шиї жінки золотий ланцюжок. Він був затриманий на "гарячому" поліцейськими охорони.
11 травня
Майже о 1 годині ночі на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони Чернігівської області надійшло повідомлення про спрацювання сигналізації в кіоску тютюнових виробів, який перебуває під охороною.  
11 травня
В одному із магазинів Хмельницького чоловік намагався вкрасти шоколадку. Охоронець закладу скористався тривожною сигналізацією.