Головна - Новини

Новини

10 травня
На Вінниччині другий день триває ХХІ Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців. Сьогодні учасники турніру демонстрували стрілецькі навички.  
10 травня
Факт незаконного зберігання боєприпасів поліцейські зареєстрували в Основ’янському районі першої столиці, під час проведення превентивних заходів з протидії незаконному обігу зброї та вибухівки.
10 травня
Управління поліції охорони в м. Києві проводить конкурс серед осіб, які призначаються на посади молодшого й середнього складу поліції в порядку просування по службі, на вакантні посади. 
10 травня
Працівники поліції охорони Київщини затримали чоловіка, який вирішив в гаражному кооперативі постріляти з пістолета.
10 травня
Менше години знадобилось правоохоронцям, аби повернути трирічну дитину мамі. Ввечері на спецлінію "102" надійшов виклик про зниклого хлопчика. Оператор повідомив, що трапилась подія у дворі одного з будинків на вулиці Комкова, у Корабельному районі Херсону.
10 травня
26 одиниць консервації намагався винести зловмисник з приватного домоволодіння одного з селищ Київської області. Однак своєчасне звернення потерпілої до поліції завадило зловмиснику уникнути відповідальності. Зловмисника оперативно затримали поліцейські охорони.  
10 травня
В українських реаліях бізнесу може загрожувати рейдерство, боротися з яким аграріям допоможе поліція охорони.  
10 травня
Днями до Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшов подячний лист від Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком».  
10 травня
На світанку 9 травня в обласному центрі двоє житомирян розбили скло продуктового магазину на вулиці Перемоги, проникли усередину та невдало спробували вкрасти звідти алкоголь, цигарки та харчі. Обох затримали поліцейські охорони. Розпочато кримінальне провадження.