Головна - Новини

Новини

6 квітня
Завдяки спільним зусиллям усіх органів МВС та підрозділів поліції охорони оперативна обстановка у Донецькій області, незважаючи на безпосередню близькість до зоні проведення бойових дій, залишається стабільною та такою, що дозволяє населенню жити та працювати.  
6 квітня
Останнім часом жертвами махінацій та неправомірних дій часто стають агропромислові підприємства. Почастішали випадки рейдерських атак.
6 квітня
Одним з напрямків діяльності Маріупольського відділу поліції охорони є шефська робота. Багаторічні теплі відносини пов'язують малюків з дошкільного дитячого будинку «Сонечко» та співробітників поліції охорони.  
6 квітня
Вчора Криворізький відділ поліції охорони взяв участь у святі «Великодня писанка», організованому Криворізькою загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІ ступенів №1 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.
6 квітня
Від колективу Управління поліції охорони в Запорізькій області привітав діточок з наступаючим Великоднем та вручив їм великодні подарунки начальник відділу моніторингу та комунікації Володимир Болюта.
6 квітня
У Сторожинецькому районі власник новобудови заздалегідь подбав про збереження власного майна, встановивши систему охоронної сигналізації. Це й допомогло поліцейським затримати хлопців на «гарячому» та запобігти більш значним збиткам.
6 квітня
Після скоєного злочину правопорушники часто намагаються втекти від покарання. А поліцейські охорони оперативно зупиняють такі спроби.