Головна - Новини

Новини

5 квітня
Подія трапилася 3 квітня о 18 годині. Зловмисник пошкодив вікно, проник до будинку, вкрав телевізор, документи і намагався втекти.  
5 квітня
4 квітня співробітники прифронтової поліції відпрацювали спеціальні оперативні плани «Сирена», «Грім» та «Заручник» в умовах, максимально наближених до реальних. Заходи відбулися в рамках всеукраїнських навчань, організованих МВС та керівництвом Національної поліції.  
5 квітня
Співробітники прифронтової поліції відпрацювали спеціальні оперативні плани «Сирена», «Грім» та «Заручник» в умовах, максимально наближених до реальних. У спецоперації були задіяні підрозділи поліції обласного главку та Маріуполя, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій.  
5 квітня
Четвертого квітня близько другої години ночі наряд реагування батальйону поліції охорони отримав інформацію про спрацювання тривожної кнопки на одній із автозаправних станцій Костополя. Через лічені хвилини поліцейські охорони прибули за вказаною адресою.  
5 квітня
Близько 13.00 години наряд реагування поліції охорони отримав повідомлення з електронної бази «Цунамі», в якому йшлось про те, що на Михайлівській площі двоє невідомих чоловіків залізли у вікно будинку.
5 квітня
Начальник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк провів виїзну нараду на базі Маріупольського відділу поліції охорони.