Головна - Новини

Новини

4 квітня
4 квітня біля пам'ятника Невідомому матросу в парку Шевченка відбулися урочистості, присвячені 50-річчю від дня заснування Посту №1 і відновлення несення Почесної Вахти Пам'яті-2018.  
4 квітня
Сьогодні, 4 квітня, відбувся другий день заходів «Юна варта Києва», який проходив на території шкільного навчального закладу «ЕкоНад».
4 квітня
Свій професіоналізм та сучасні технології працівники поліції охорони підтверджують на практиці. І в будні, і в свято, і вдень, і вночі вони пильнують спокій і безпеку громадян та їх майна. А позитивні відгуки від клієнтів є для них найкращою нагородою.  
4 квітня
Співробітники сектору кадрового забезпечення Маріупольського відділу поліції охорони налагодили ефективну співпрацю з територіальними Центрами зайнятості.
4 квітня
Подія трапилася у Суворовському районі Одеси. Поліцейські охорони розшукали 10-річного хлопчика, про зникнення якого поліцію сповістила його мати.  
4 квітня
Подія трапилася нещодавно. Пізно ввечері зловмисник напав на пенсіонерку – штовхнув та вирвав із її рук сумку. Там знаходилися 2 телефони, документи та 2500 гривень.
4 квітня
Останнім часом почастішали випадки рейдерських атак як в Україні взагалі, так і в Миколаївській області, зокрема. Жертвами неправомірних дій та махінацій стають багато агропромислових підприємств.
4 квітня
Сьогодні, о 04.19, на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшов сигнал «тривога». Сигналізація сповістила про пошкодження телефонної лінії кабелів ВАТ «Укртелеком» на вулиці Коновальця у Івано-Франківську.  
4 квітня
Сьогодні у Харкові начальник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк, відповідно до наказу Голови Національної поліції України, представив нового начальника Управління поліції охорони в Харківській області – полковника поліції Олега Гроня.