Головна - Новини

Новини

28 квітня
В будь-яку пору року приємно бачити охайний вигляд території та будови, де працюєш. Це не лише радує око, а й підвищує ефективність та результативність роботи. До того ж традиційно кожної весни проводиться всеукраїнська акція з благоустрою – «За чисте довкілля».  
28 квітня
Багатостраждальний Слов’янськ наразі розквітає. Весна на вулиці грає яскравими фарбами і всі мешканці міста приводять до ладу свої будинки і ділянки.  
28 квітня
26 квітня заступник начальника Управління поліції охорони в м. Києві підполковник поліції Віктор Веклич став гостем програми #ПолітикаUA на телеканалі «Рада».   
28 квітня
27 квітня відбувся прямий ефір на радіостанції «Голос Столиці» за участю заступника начальника Управління поліції охорони в м. Києві підполковника поліції Віктора Веклича. Разом з ведучим студії Максимом Зборовським вони обговорили методи захисту осель від крадіїв.  
28 квітня
Під час патрулювання екіпаж наряду реагування Маріупольського МВ УПО в Донецької області отримав від чергового Центрального відділу поліції НП в Донецькій області повідомлення про те, що скоєно грабіж.  
28 квітня
Петро Іванович Бронтерюк відійшов у вічність в ніч із 24 на 25 квітня 2018 року. На 91-му році життя покинув світ.