Головна - Новини

Новини

27 квітня
У рамках підсумків роботи у 1 кварталі 2018 року на території бази відпочинку «Світанок» у Києві відбувся масштабний з’їзд керівників Управлінь поліції охорони та керівників підрозділів Департаменту поліції охорони. Визначали кращу команду з міні-футболу.  
27 квітня
Нарада відбулася за участі заступника Голови Національної поліції – керівника патрульної поліції Олександра Фацевича та начальника Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції Олексія Сергєєва.  
27 квітня
Працівники Дніпровського міжрайонного відділу поліції охорони  долучились до профілактичного заходу «Маю право бути собою».    
27 квітня
Дві доби поспіль співробітники поліції охорони Луганщини вилучають у жителів області бойові гранати.  
27 квітня
Життя людини – це величезна цінність. На превеликий жаль, трапляються непоодинокі випадки, коли людина не може впоратись з проблемами, які в неї виникли, та зводить рахунки з життям.  
27 квітня
Попереду в українців - довгі травневі свята і літній сезон відпусток, і багато хто вже запланував захоплюючі поїздки або відпочинок на дачі. Зрозуміло, що улюблені затишні квартири на цей час доведеться залишити, і хочеться, щоб про них не довелося турбуватися.  
27 квітня
25 квітня відбулася робоча зустріч начальника Слов’янського міжрайонного відділу поліції охорони Вадима Шевченка та заступника Лиманського міського голови Романа Малого.   
27 квітня
Інцидент трапився в одному із цілодобових магазинів у місті Мукачеві. Відвідувач, замість того, щоб обирати товари, почав хизуватися, що має зброю. Такі дії молодика насторожили працівників закладу і вони натиснули «тривожну» кнопку.  
27 квітня
З метою організації зустрічі двох основних своїх клієнтів – безробітного та роботодавця – служба зайнятості Вінниці ініціювала та провела ярмарок вакансій та послуг. Представили свій фах і поліцейські охорони.